Wizyta pana Andrew Savage’a

Kwiecień, 2018

Kilka dni temu, do Polski przyjechał pan Andrew Savage, na co dzień pracujący w podobnej szkole internetowej – w Berlinie. Jest on również Dyrektorem Fundacji Ronalda S. Laudera w Niemczech. 

 

Pan Andrew podróżuje po Europie odwiedzając wszystkie e-Szkoły Laudera – w Grecji, na Węgrzech czy właśnie w Polsce. Zbiera on informacje o tym, jak każda ze szkół sobie radzi, jaką ma strukturę i sposoby pracy. 

Pan Andrew przyjechał do Warszawy, by w budynku Zespołu Szkół Lauder-Morasha spotkać się z Dyrekcją e-Szkoły, państwem Dorotą i Baruchem Ciesielskimi, a także z panią Dyrektor Anną Grządkowską, która otacza naszą e-Szkołę opieką pedagogiczną. 

Korzystając z okazji, pan Andrew porozmawiał także z uczącymi w ZSLM nauczycielami: panem Markiem Mrozowskim (hebrajski), panią Katarzyną Burzą (francuski i angielski), panią Klaudyną Wasiak (angielski) i panią Joanną Czopnik (kultura żydowska). 

Spotkanie umożliwiło także dowiedzenie się o tym, jak działają inne szkoły.

Dzięki współpracy i wymianie wiedzy, jesteśmy w stanie się rozwijać i oferować coraz lepszą edukację dla naszych uczniów. 

 

Wizyta pana Andrew Savage’a
Przewiń do góry