Szabaton: Cedakowe Koty

March 30, 2018

Przy rozpoczęciu roku szkolnego każdy z uczniów oraz nauczycieli e-Szkoły otrzymał kota-skarbonkę. W czasie Szabatonu nadszedł czas, aby zebrać wszystkie nagromadzone cedakowe „wnętrzności” i przekazać je na wspólnie wybrany cel.

Przy okazji spotkania towarzyskiego i rozmów, wszyscy przynieśli zgromadzone fundusze – niektórzy jedynie „wnętrzności”, a inni – przywieźli ze sobą swoje koty.

W sobotę w nocy zbieraliśmy i liczyliśmy wszystkie pieniądze z „tłuściutkich kotów” (i jednek kury!).

Udało nam się zebrać 812, 46 zł!

Sumę tą przekazaliśmy Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) na jej działania w zniszczonej wojną Syrii.

Jeżeli chcielibyście dołączyć do nas – nie jest za późno! Kliknij w poniższy link, aby wspomóc działalność PAH w Syrii i ulżyj cierpieniom!

KLIKNIJ – POMÓŻ!

Szabaton: Cedakowe Koty