Micwa dla WOŚP w ZSLM

Styczeń, 2018

Tydzień przed wielkim Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Zespole Szkół Lauder-Morasha odbyła się akcja “Micwa dla WOŚP”. Jak co roku, Zespół Szkół dołączył się do zbierania funduszy na wsparcie najsłabszych.

W tym roku, zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. 

 


DSC01580.JPG

 

W budynku na Wawelberga przez kilka godzin trwała zabawa – liczne koncerty i występy artystyczne przerywane były zagorzałymi licytacjami obrazów, książek, dzieł sztuki, biżuterii czy gadżetów związanych z WOŚP. 

 


DSC01902.JPG

 

W przerwach można było udać się do jednej z wielu kawiarenek, kupić książki i rękodzieło w sklepikach czy po prostu mile spędzić czas. 

Pośród wielu uczestników Micwy dla WOŚP można było spotkać także osoby związane z nasza E-Szkołą – nauczycieli, absolwentów oraz naszą kochaną Dyrekcję – Państwa Dorotę i Barucha Ciesielskich.

 


DSC02220.JPG

 

Micwa dla WOŚP w ZSLM
Przewiń do góry